Dotlenianie dla zdrowia i pobudzenie hormonów

Niedobór tlenu jest jedyną z większych przyczyn wszelkich chorób. Ten pierwiastek odgrywa większą rolę w odżywianiu niż witaminy i minerały. Ciało człowieka składa się z 75% wody, a tlen stanowi aż 90% ciężaru wody. Tlen to siła Yang, bez niego paliwo w ciele nie może być spalone i przekształcone w energię. W medycynie chińskiej Qi jest powiązane z tlenem i jest tłumaczone jako „oddech".

Huichungong, ćwiczenia chińskie 

Qi - tlen napełnia energią ciało i usuwa blokady poruszając w nim zastoje, oczyszcza i usuwa zbędne substancje z ciała, niszczy bakterie i wirusy. Tlen dzięki prawidłowemu metabolizmowi witaminy C zapobiega starzeniu się. Starzenie się organizmu spowodowane jest również ostrym niedoborem hormonów, u kobiet odnosi się do estradiolu i progesteronu, u mężczyzn natomiast do androgenów.Brak równowagi hormonalnej prowadzi do wielu chorób, m. in. do otyłości. Hormony są odpowiedzialne za siłę fizyczną i poziom energii, dzięki nim wyglądamy atrakcyjnie. Równowaga hormonalna zapewnia szczupłą sylwetkę.

Jak przeciwdziałać symptomom starzenia się organizmu i problemom zdrowotnym?


Program, który odpowiada na wszystkie problemy zdrowotne!

Naturalna hormonoterapia przeciw starzeniu się i nowotworom, chińska terapia ruchowa

RUCH I ODDECH, TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZDROWIE

Ćwiczenia Powrotu wiosny "Huichungong" były niegdyś tajemnymi sekwencjami ruchów, a opracowali je taoistyczni mnisi z klasztoru na świętej górze Huashan. Dotlenianie ciała i pobudzenie hormonów sprawia, że wzmacniają się kości, mięśnie, skóra staje się młodsza i gładsza oraz zmniejsza się tkanka tłuszczowa.

Dotlenienie i samoregulacja hormonów pobudza do aktywności gruczoły wydzielające hormony płciowe wpływając korzystnie na czynność pozostałych gruczołów dokrewnych: nadnerczy, trzustki, grasicy, tarczycy, przysadki, szyszynki co stanowi rodzaj naturalnej hormonoterapii.Skuteczność metody potwierdziło wielu uczonych i lekarzy chińskich, nawet 10 minut ćwiczeń dziennie może złagodzić wiele dolegliwości i wzmocnić układ odpornościowy. HuiChunGong można wykonywać  w każdym wieku.

Zapisy indywidualne - Warszawa

Zadzwoń: tel. 723 806 325 lub napisz

Serdecznie zapraszamy!