Subskrybuj Encyklopedię medycyny naturalnej

Szkodliwe leki i interakcje lekowe, śmierć w tabletkach

Mówi się o skandalu medycznym, toksycznych lekach i korzyściach finansowych koncernów farmaceutycznych. Medycopedia rozpowszechnia informacje o naturalnych metodach leczenia i zdrowiu, które jest dla nas bardzo ważne - to nasze największe dobro, dlatego popieramy Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego w związku z petycją skierowaną do Ministerstwa Zdrowia i NFZ o przeprowadzenie niezależnych badań naukowych dotyczących działania leków przeciwcholesterolowych.

Lekarstwa, kapsułki, leki, medykamenty 

Tysiące Polaków zażywa codziennie leki narażając się na ich bardzo szkodliwe działania uboczne nie zdając sobie sprawy jak dużo ciężkich chorób mogą wywołać. Antybiotyki, antydepresanty, leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, pigułki antykoncepcyjne i wiele innych są jedną z przyczyn zgonów. Pochłaniamy obecnie więcej leków niż wcześniej, a ich nadmiar prowadzi do skrócenia długości życia.  

Na szczęście są terapie naturalne, dietetyka naturalna, zdrowa żywność, leki naturalne i ziołolecznictwo, które mogą okazać się pomocne w przypadku wielu chorób.Encyklopedia medycyny naturalnej | U źródła natury

Jak naturalnie walczyć z chorobami


Zioła, warzywa wiszące na drewnie 

Medycopedia - Encyklopedia Medycyny Naturalnej promuje życie w zdrowiu i równowadze z naturą, propaguje wszystkie znane naturalne metody leczenia. Medycopedia to rzetelne informacje o zdrowiu. Ochroń się przed szkodliwym wpływem leków i odzyskaj kontrolę nad zdrowiem dzięki sprawdzonym ziołom i mieszankom, dzięki którym możesz zyskać więcej lat życia w dobrym zdrowiu.

Wspomaganie zdrowia metodami naturalnymi jest co najmniej tak samo skuteczne jak w przypadku leków syntetycznych. Terapie naturalne, dietetyka naturalna, zdrowa żywność, leki naturalne i ziołolecznictwo są bezpieczniejsze niż leki, a wiele z nich przyjmować mogą nawet dzieci.

SUBSKRYBCJA

Wpisz swój adres e-mail:

Delivered by FeedBurner

Wesprzyj medycopedięReklama
Spirulin plus

Online

Wszystkich Online: 7
Gości: 0
Roboty: robot Bot, robot Bot, robot Bot, robot Bot, Google Bot, Google Bot, crawl Bot

Subskrybuj Encyklopedię medycyny naturalnej
Add comment

Dodaj komentarz

(przeładuj obrazek)