Subskrybuj Encyklopedię medycyny naturalnej

Jak odwrócić proces starzenia się skóry i powstawania zmarszczek?

Chinki, cesarzowe 

Zmarszczki, zwiotczałe mięśnie i skóra w dużej mierze są wynikiem niedoboru hormonów płciowych i hormonu wzrostu. Odmładzające ćwiczenia chińskich cesarzowych Hui Chun Gong pobudzają narządy płciowe regulując pozostałe hormony, dzięki temu zmarszczki spłycają się i nawet znikają.

Chińscy badacze zaobserwowali, że Hui Chun Gong hormonalny zwalcza zmiany, które z wiekiem zachodzą w powierzchniowych warstwach skóry. Naukowo potwierdzono, że osoby, które już na początku zaczynają uprawiać ćwiczenia "Powrotu wiosny" Hui Chun Gong, mogą odwrócić proces powstawania zmarszczek na twarzy.
Chinka i wachlarz 

Medycyna chińska przeciwstarzeniowa

Terapia młodości Hui Chun Gong Hua Shan dokonuje zmian na poziomie nie tylko fizycznym, ale też w psychice i emocjach wpływając korzystnie na organizm, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie spowalniając i hamując procesu starzenia. Nie ma innego systemu, który dawałby tak cudowne efekty przy użyciu tak prostych ćwiczeń.

Kurs Huichungong Huashan

Ćwiczenia są proste i dla osób w każdym wieku, działają uzdrawiająco, odmładzająco, odchudzająco oraz wpływają na urodę.Zapisz się i umów indywidualnie w Warszawie.Encyklopedia medycyny naturalnej | U źródła natury
  • 1 078

SUBSKRYBCJA

Wpisz swój adres e-mail:

Delivered by FeedBurner

Wesprzyj medycopedięReklama
Spirulin plus

Online

Wszystkich Online: 6
Gości: 1
Roboty: robot Bot, crawl Bot, robot Bot, robot Bot, Google Bot

Subskrybuj Encyklopedię medycyny naturalnej
Add comment

Dodaj komentarz

(przeładuj obrazek)