Subskrybuj Encyklopedię medycyny naturalnej

Skuteczna metoda leczenia dźwiękami

Spokojna i piękna muzyka uzdrawia nasze ciało, uspakaja umysł, dodaje urody i wdzięku, pozytywnie wpływa na samopoczucie nie tylko psychiczne, ale i fizyczne. Jest najlepszym sposobem na problemy emocjonalne i trudy dnia codziennego. Naukowcy z Helsinek twierdzą, że słuchanie muzyki ma wpływ również na nasze geny.

Nuty, słuchawki  

Muzykoterapia to wyciszenie i spokój dla osób często stresujących się, może być również uzupełnieniem wszelkich terapii, gdyż poprawia krążenie pozytywnie wpływając na ciśnienie tętnicze krwi, stabilizuje oddech i pracę serca oraz wyzwala endorfiny.
Muzyka energiczna i dynamiczna o mocnym rytmie działa pobudzająco.

DNA jest odpowiedzialne za budowę naszego ciała, komunikowania się i przechowywania wszystkich danych. Wszechświat jest dźwiękiem, a częstotliwości solfeżowe odpowiadają za regenerację i transformację kodu DNA. Te dźwięki wprowadzają nas w stan relaksacji przyczyniając się do poprawy stanu zdrowia i długowieczności.


Naprawa DNA, częstotliwości solfeżowe

Encyklopedia medycyny naturalnej | U źródła natury

Słuchanie tych dźwięków wpływa uzdrawiająco

Uzdrawiający wpływ na określone sfery mają następujące częstotliwości: 396 Hz – uwalnianie od winy i strachu; 417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń; ułatwienie przemiany; 528 Hz – cuda i naprawa DNA; 639 Hz – połączenie i relacje międzyludzkie; 741 Hz – budzenie intuicji; 852 Hz – powrót do duchowości.

Szczególną rolę odgrywa wibracja 528 HZ, która naprawia DNA, jest również lekarstwem i częstotliwością miłości.

Obecnie muzykę w mediach słuchamy inaczej (440 Hz), niż powinniśmy (432 Hz), dlatego mówi się głośno o illuminackiej manipulacji dźwiękiem i celowej zmianie częstotliwości dla wprowadzenia chaosu na ziemi.

Jest udowodnione, że częstotliwość 432 Hz jest harmonicznym podziałem, złotą i boską proporcją dlatego zachęcamy do słuchania utworów w tonacji 432 Hz. Możecie sami dostroić dowolnie ściągnięty utwór muzyczny na komputerze darmowym programem "Audacity".

SUBSKRYBCJA

Wpisz swój adres e-mail:

Delivered by FeedBurner

Wesprzyj medycopedięReklama
Spirulin plus

Online

Wszystkich Online: 8
Gości: 1
Roboty: robot Bot, robot Bot, robot Bot, robot Bot, crawl Bot, robot Bot, Google Bot

Subskrybuj Encyklopedię medycyny naturalnej
Add comment

Dodaj komentarz

(przeładuj obrazek)