Subskrybuj Encyklopedię medycyny naturalnej

Eliksir z czosnku, miodu i octu jabłkowego to prawdziwe odkrycie

Eliksir z czosnku, miodu i octu jabłkowego to prawdziwe odkrycie, połączenie tych 3 składników może pokonać nawet raka!. Do zrobienia tego cudownego środka, potrzebne są tylko trzy składniki: czosnek, miód i ocet jabłkowy. 
To potężna broń w walce z wieloma chorobami takimi jak: astma, zapalenie stawów, nadciśnienie, niepłodność, impotencja, a nawet rak.

słoiki, miód, czosnek, ocet jabłkowy

Wpływ napoju leczniczego tłumaczy się silnym wzrostem odporności i obniżeniem poziomu "złego" cholesterolu w organizmie. Ten przepis został przetestowany przez wielu pacjentów. W ciągu 2 tygodni ciągłego stosowania mieszaniny czosnku, miodu i octu, nawet u pacjentów z ciężkimi postaciami chorób stan się poprawia - wszystko to dzięki połączeniu tych składników w organizmie.

Ten napój leczniczy nie ma skutków ubocznych i jest przydatny nie tylko dla osób, które mają problemy zdrowotne, ale także dla zdrowych w calch profilaktycznych. Biorąc to codziennie, chronisz się przed sezonowymi infekcjami i wzmacniasz ochronne właściwości organizmu.

SKŁADNIKI:
  • 1 szklanka octu jabłkowego
  • 1 szklanka świeżego miodu naturalnego
  • 10 ząbków czosnku

PRZYGOTOWANIE: 
Oczyść czosnek ze skóry. Zmieszaj całe ząbki czosnku z octem i miodem, włóż mieszaninę do szczelnie zamkniętego słoika. Przechowuj napój leczniczy w lodówce.

SPOSÓB UŻYCIA: 
2 łyżki stołowe na pusty żołądek. Można pić także z wodą, 15 minut po spożyciu eliksiru nie należy jeść. Rezultaty odczujesz już piątego dnia.Encyklopedia medycyny naturalnej | U źródła natury

SUBSKRYBCJA

Wpisz swój adres e-mail:

Delivered by FeedBurner

Wesprzyj medycopedięReklama
Spirulin plus

Online

Wszystkich Online: 6
Gości: 0
Roboty: robot Bot, robot Bot, robot Bot, robot Bot, Google Bot, crawl Bot

Subskrybuj Encyklopedię medycyny naturalnej
Add comment

Dodaj komentarz

(przeładuj obrazek)