Subskrybuj Encyklopedię medycyny naturalnej

Dieta roślinna i witamina B12 opóźnia oznaki starzenia człowieka

 

Produkty roślinne sprzyjają ładnej cerze, zmniejszają ryzyko chorób, wyszczuplają i wpływają na długość naszego życia. Do uzupełnienia tej diety niezbędna jest kobalamina czyli witamina B12, która wzmacnia i regeneruje organizm, wpływa pozytywnienie na mózg, układ nerwowy, krew i energię.

Encyklopedia medycyny naturalnej | U źródła natury

Multiwitamina minerały i aminokwasy

Zwykłe drożdże piekarnicze zawierają witaminy B2, B12 i H, które pobudzają procesy przemiany materii i likwidują zaparcia.

Szklanka, drożdże 

Wystarczy rozdrobnić 1/3 kostki drożdży, zalać wrzątkiem wody lub gorącego mleka, a otrzymamy tanią i dzienną dawkę multiwitaminy minerałów i aminokwasów. Po ostygnięciu wypić bez żadnych dodatków.

Najbardziej wartościowe produkty roślinne

Szczególnie wysoką zawartość witamin i składników mineralnych zawierają pestki słonecznika, sezam, migdały, siemię lniane, natka pietruszki, brokuły, banany i fasola. Ponadto należy spożywać dużo produktów na bazie zbóż, owoców i warzyw bez potrzeby eliminowania z diety mięsa i nabiału. Osobom aktywnym fizycznie dodatkowo zalecane są suszone daktyle, które są produktem wysokoenergetycznym, pełnym soli mineralnych i witamin.

SUBSKRYBCJA

Wpisz swój adres e-mail:

Delivered by FeedBurner

Wesprzyj medycopedięReklama
Spirulin plus

Online

Wszystkich Online: 7
Gości: 0
Roboty: robot Bot, robot Bot, robot Bot, robot Bot, Google Bot, Google Bot, crawl Bot

Subskrybuj Encyklopedię medycyny naturalnej
Add comment

Dodaj komentarz

(przeładuj obrazek)